Logo strony
logoWiniary
 

Jako że bardzo bliska jest nam idea zdrowego odżywiania, chcielibyśmy się podzielić z Wami informacją o ogólnokrajowym programie edukacyjnym „Żyj smacznie i zdrowo”. Jest to rewelacyjny pomysł i oby takich działań było jak najwięcej.
 
W programie „Żyj smacznie i zdrowo” mogą wziąć udział uczniowie i nauczyciele szkół gimnazjalnych. Jeśli jesteś obecnie uczniem albo rodzicem gimnazjalisty szybko namówcie swoich nauczycieli, aby zgłosili Was do programu. Wystarczy, aby wypełnili formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.zyjsmacznieizdrowo.pl. To idealna okazja, aby zapoznać się z wiedzą, którą będziecie mogli wykorzystywać w praktyce każdego dnia z pożytkiem dla swojego zdrowia.  Na pewno będzie to też miła odskocznia od szkolnej rutyny. ;)
 
Programowi patronuje Federacja Polskich Bank Żywności, Polskie Towarzystwo Nauk Żywieniowych i Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Jest to już trzecia edycja programu „Żyj smacznie i zdrowo”. W poprzednich latach udział w nim wzięło ponad 1600 szkół z całej Polski. Już czas, aby w tym roku i Twoja szkoła (czy też szkoła Twojego dziecka) wzięła udział w tym przedsięwzięciu!
 
Więcej informacji znajdziecie na stronie www.zyjsmacznieizdrowo.pl. Przy okazji wszystkich zainteresowanych zdrowym odżywianiem również odsyłamy do tej strony. Po za informacjami dotyczącymi prowadzonego programu, znajdziecie tam również wiele ciekawych informacji - zdrowe przepisy i artykuły o tematyce żywieniowej.
 
Spodobało Ci się? Udostępnij, przypnij, podziel się z innymi:

powiązane wpisy

Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie treści i zdjęć bez zgody greencookies.pl jest zabronione
© 2012-2023 greencookies.pl (wege.qkiz.pl) Google+
do góry